Aktualności, strona 3 z 38

POWIDZKIE SŁUCHOWISKO - OPOWIADANIA

Utworzono: 11.10.2023
Kolejny moduł w ramach powidzkiego słuchowiska już jutro!
Tym razem wspólnie stworzymy scenariusz do poszczególnych części Słuchowiska!

VI Festiwal Piosenki Chóralnej Śpiewnik Wielkopolski

Utworzono: 04.10.2023

VI Festiwal Piosenki Chóralnej "Śpiewnik Wielkopolski"

HARMONOGRAM ZAJĘĆ - SEZON 2023/2024

Utworzono: 29.09.2023
Jest i on - harmonogram zajęć na sezon 2023/2024!
Do zobaczenia!

POWIDZKIE SŁUCHOWISKO - LEGENDY

Utworzono: 29.09.2023

KONCERT ZESPOŁU GUMOWE SZEKLE I ZAKOŃCZENIE KURSU ŻEGLARSKIEGO

Utworzono: 21.09.2023
Ahoj żeglarze, sympatycy żeglarstwa i Domu Kultury w Powidzu!
Już w sobotę - 30.09.2023 zapraszamy do naszej placówki na Galę Zakończenia Sezonu Żeglarskiego 2023 w Gminie Powidz, podczas której tradycyjnie wystąpi dla nas zespół Gumowe Szekle!
Wstęp bezpłatny!

Ostatni weekend września zapowiada się bardzo intensywnie, gdyż to nie koniec wydarzeń, które odbędą się w tym czasie w naszej placówce!

WARSZTATY DLA DZIECI

Utworzono: 19.09.2023
Drodzy sympatycy naszej placówki!
Lista uczestników projektu: "Jestes Piękna" w ramach Dom Kultury + jest juz zamknięta, a teraz śpieszymy z informacją, iż również ruszamy z zapisami na warsztaty dla dzieci.
Co mamy do zaoferowania?
1. Kuchenne rewolucje
2. Produkcje super glutków
3. Tworzenie świec sojowych
4. Tworzenie tortu
A to wszystko w ramach drugiego wniosku, złożonego przez Panią Emilię Koźniewska w tym samym programie.
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr: 695 407 201

Projekt dofinansowano z środków Ministerstwa Kultury I Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury + Edycja 2023. Cz. II realizowany przez Dom Kultury w Powidzu

POWIDZKIE SŁUCHOWISKO - PRELEKCJA

Utworzono: 13.09.2023
Już w środę (20.09.23) kolejne wydarzenie w ramach Powidzkiego SŁUCHOWISKA!
Prelekcje poprowadzi znakomity historyk - pan Sławomir Skudzawski, który w interesujący sposób przedstawia fakty/wydarzenia historyczne, co mogą potwierdzić uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Powidzu ????

JESTEŚ PIĘKNA - WARSZTATY DLA KOBIET

Utworzono: 12.09.2023
W naszej placówce dbamy nie tylko o dzieci ????
Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w wieku 35+ do udziału w bezpłatnym projekcie "Jesteś Piękna - spotkania warsztatowe + metamorfoza" w ramach wniosku z programu Dom Kultury + przygotowanego przez mieszkankę Powidza - Emilia Koźniewska.
Wszystkie zapisane Panie czeka spotkanie z: masażystką twarzy, fryzjerką, wizażystką, fotografem, a zatem zapewnimy trochę przyjemności w trudzie codziennego życia.
Zadbaj o siebie, poczuj wyjątkowo i zapisz się już teraz!
Zapisy: 695407201
Projekt dofinansowano z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowe Centrum Kultury: Dom Kultury + Edycja 2023, realizowanego przez Dom Kultury w Powidzu

POWIDZKIE SŁUCHOWISKO

Utworzono: 05.09.2023
Już w najbliższy piątek (08.09.2023) początek znakomitej inicjatywy realizowanej przez Stowarzyszenie "Powidz, że jest fajnie"!
Stań się częścią powidzkiego słuchowiska, za sprawą którego będziesz zapamiętana/y na wieki!
Zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się o godz. 18:00 w naszej placówce.
Wstępne zapisy: 795 454 125
Zapraszamy serdecznie!
Projekt sfinansowano z środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 - 2030.

PIKNIK WIELOPOKOLENIOWY W CHARBINIE

Utworzono: 03.09.2023
Piknik wielopokoleniowy połączony z zawodami wędkarskimi za nami!
Sobota zdecydowanie należała do sołectwa Charbin!
Dlaczego? Przedstawiamy w punktach ????
1. Od godziny 6:00 świetna rywalizacja wędkarska, w której udział wzięli nie tylko doświadczeni rybacy, ale również młode pokolenie wędkarskie.
2. Od godziny 17:00 Piknik i grill, podczas którego można było skosztować dania rybne i inne pyszności przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Charbina, dowiedzieć się o faunie i florze Jeziora Niedzięgiel, poznać historię charbińskiego pałacu, a także usłyszeć w wykonaniu dzieci i Pani Sołtys fragmentu legendy o NIEDZIĘGLU, napisanej przez Pana Czesława Bocheńskiego!
3. Nie zabrakło również rodzinnego konkursu, znakomitej zabawy tanecznej przy muzyce na żywo oraz wręczenia nagród za udział w zawodach.
4. A na dodatek, każdy uczestnik mógł zabrać specjalnie przygotowane ulotki opowiadające o historii Charbina i jego pałacu.
Dziękujemy szczególnie Pani Sołtys - Hannie Bełdzikowskiej, Radzie Sołeckiej, KGW Charbin oraz wszystkim zaangażowanym za tak znakomitą organizacje wydarzenia, podczas którego każdy czuł się, jak w domu!
Projekt dofinansowano z środków Ministerstwa Kultury I Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury + Edycja 2023, realizowanego przez Dom Kultury w Powidzu